DÖVİZ ALIM SATIM HİZMETLERİ

 

Harem Döviz ve Kıymetli Madenler AŞ, döviz işlemleri ihtiyaçlarının tamamında kapsamlı bir hizmet sunarak  kurumsal müşterilenin kesintisiz ve kolay bir deneyim yaşamalarını sağlamaktadır. Müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli geliştirmektedir.


Kurumsal müşterilerine iş gereksinimlerine göre döviz alım satım ve döviz kuru fixleme konusunda uzmanlaşmış ve özelleştirilmiş hizmetler sunanmaktadır. Üreticiler, ithalat ve ihracatçılar ve turizm işletmeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli kurumsal müşterilere hem perakende hem de toptan döviz hizmetleri ile 50 'den fazla para biriminde en iyi fiyat garantisi ile kolay ve güvenli işlem yapabilme imkanı sunuyor.


Harem Döviz Ve Kıymetli Madenler AŞ, faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. Harem Döviz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve "Müşteri Tanı"prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.


Şirketimiz, kurumsal müşterilerine her zaman katma değer yaratmaya çalışmaktadır. Müşterileriminizin maliyet tasarruflarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için finans piyasaları izlemek ve tüm gereksinimleri doğrultusunda 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.


Ayrıca Harem Altın Mobil ile döviz kurları ekranından tüm döviz kurları canlı olarak takip edilebilmektedir. Verileri rahat bir şekilde okuyabileceğiniz güncel döviz kurları ekranından döviz alış ve satış fiyatlarını detaylı olarak görüntüleyebilir, anlık döviz kuru değişim oranlarını kolayca takip edebilir ve döviz hesaplama aracını kullanarak farklı para birimleri arasında ayrıntılı hesaplamalar yapabilirsiniz. Size özel döviz kurları ile Harem Mobil Kurumsal'dan döviz alım satımı yapabilirsiniz. 

 

 


Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2