ALTIN ALIM SATIM HİZMETLERİ

 

Harem Altın ve Kıymetli Madenler A.Ş. ,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fiziki tüm altın çeşitlerinde ithalat ve ihracat dahil olmak üzere alım-satım hizmetlerini en yüksek kalitede vermektedir.


Bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri ve yatırımcılar başta olmak üzere birçok sektöre kıymetli madenler ticaretinin tüm iş kollarında hizmet veren Harem Altın, alım-satımın yanı sıra rafinasyon ve lojistik hizmetleri de sunmaktadır.


Harem Altın Grup bünyesindeki şirketlerin Borsa İstanbul’a üye olması ve Altın İthalat ve İhracat yetkisine sahip olması, müşterilerine mümkün olan en iyi fiyatları sunmasına olanak sağlamaktadır.


Teknolojik yeniliklerle de müşterilerine her zaman çözümler yaratmayı amaçlayan Harem Altın, sunduğu dijital bir platform üzerinden de külçe altın, ziynet altın, hurda alım-satımı ve aynı zamanda uluslararası para birimleri ile işlem yapabilme olanağı sağlıyor.


Harem Altın ve Kıymetli Madenler AŞ, faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. Harem Altın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve "Müşteri Tanı"prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.


Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine dünya standardında hizmetler sunan Harem Altın, Kıymetli madenler alanında Türkiye'nin ve sektörün öncü şirketlerindendir. Sahip olduğu güven ve deneyim, teknolojik alandaki yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri, Harem Altın'ın Kıymetli madenler sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor.

 

 

 

 

 


Notification Notification Vector Smart Object2 Vector Smart Object2